Home   CadSoft Online
 
 
 Začátečníci 
     
Informace 

     
Průvodce 

  Freeware 
     
Prodejce 

     
Ceny 


 Uživatelé 
     
Podpora 

     
Download 

     
Fórum 

     
Školení  

EAGLE Free      (Volně šiřitelná verze)

Verze EAGLE Free může být používána volně při splnění podmínek!                       

Omezení

Eagle Free je omezen následujícími vlastnostmi:

  • 2 listy schematu ,  2 vrstvy spojů  ,  80 cm2 plocha desky
Kromě těchto tří omezení může verze EAGLE
Free vykonávat vše ostatní jako verze Premium. Dokonce do ní můžete natáhnout výkresy, které uvedená omezení překračují!

EAGLE Free přináší tato další omezení:

  • Podpora je dostupná pouze prostřednictvím fóra uživatelů (ne telefonem).
  • Použití je omezeno na nevýdělečné aplikace nebo studijní účely.

Co znamená "nevýdělečné" ?

Definice nevýdělečného je velmi jednoduchá:

  • Pokud získáte peníze za pomoci Freeware verze EAGLE Free, musíte si verzi nechat zaregistrovat a registraci zaplatit.
To umožňuje používat  EAGLE Free každému, kdo ho má pro svého osobního koníčka. Také  studenti mohou používat tuto verzi pro libovolné vzdělávací projekty. Je v pořádku, když použijete tuto verzi v komerční sféře po dobu, kdy se pouze seznamujete s programem. Jakmile ho však začnete používat pro komerční projekty, musíte jej zaregistrovat. Jediná výjimka zde platí pro výrobce plošných spojů, kteří mohou používat volně verzi
Free pro generování výrobních dat (např. souborů Gerber) ze souborů desek, které obdrží od uživatelů EAGLE.

Jak ho získám?

Proveďte následující kroky a nainstalujete si volnou verzi EAGLE Free na Váš systém:

  • Přesuňte se do oblasti Download a stáhněte si instalační soubor EAGLE ve zvoleném jazyku (anglicky nebo německy) a pro Váš operační systém (Linux, MAC nebo Windows).
  • Nainstalujte si soubor, který jste stáhli do Vašeho systému.
  • Když poprvé spustíte EAGLE, budete požádáni, zda máte osobní disketu s licencí nebo zda chcete spustit EAGLE jako Freeware. Abyste spustili volnou licenci Freeware, zvolte tlačítko "Run as freeware".

Jak mohu Eagle zaregistrovat nebo upgradovat?

Pokud vaše aplikace překročí nevýdělečnou oblast, můžete svoji kopii programu zaregistrovat a získat tak svůj vlastní osobní licenční soubor. Libovolné soubory, které jste vytvořili pomocí Freeware verze EAGLE Free (dříve Light) mohou být použity s libovolnou registrovanou verzí EAGLE Standard nebo Premium. Takže pokud Váš projekt překročí omezení EAGLE Free nebo Standard, můžete kdykoliv přejít na vyšší úroveň.

Autorská práva (Copyright)

Volná verze EAGLE Free je software chráněný autorskými právy, © CadSoft Computer GmbH, © Farnell a © Autodesk, všechna práva vyhrazena celosvětově. Česká dokumentace Eagle, český HELP nápovědný systém obsahující český elektronický manuál Eagle a tato česká verze internetových stránek Eagle jsou chráněny autorskými právy  © 1994-2018 ELCAD v.o.s.  Žádná část spustitelných souborů nebo dokumentace, kterou obdržíte k EAGLE ani soubor eagle.key který obsahuje licenci Eagle nesmí být v žádném případě pozměňovány. Majitel Autodesk si vyhrazuje všechna práva v rozhodování, zda bude pokračovat ve vydávání tohoto volného Freeware programu v budoucích verzích EAGLE. Český distributor EAGLE a vlastník ochranné známky EAGLE č. 206710, firma ELCAD v.o.s. si vyhrazuje všechna práva v rozhodování, zda a jak bude pokračovat v překladu a podpoře české dokumentace programu Eagle.


   
Poslední změna: 4.12.2018                                                                © 1994-2018 ELCAD v.o.s.